O nas

Firma i sklep inetrnetowy 24Surf.pl to surfowy biznes rodzinny.
Zajmują się nim Łukasz i Jacek, w światku znani jako "Konie", którzy od ponad 20 lat są związani z wodą. Wszystko zaczęło się od Windsurfingu i pierwszego kontaktu z drewnianą deską w Ostródzie. Później ojciec nauczył syna pływać na desce, a 10 lat temu syn ojca na Kitesurfingu. Swoją pasję rozwijali podczas wielu podróży, odwiedzając większość słynnych spotów Wind i Kite na świecie.

fot. Łukasz Baliński / Dzida.com

Jacek to niezmęczony Surf-Globetrotter, a Łukasz były zawodnik klasy IFCA, Formuły Windsurfing oraz Pucharu Polski w Kitesurfingu, były Mistrz Polski w Windsurfingu w kategorii Wave i Kitesurfingu. Wspólnie zadbają o to, żeby dobrać Wam jak najlepszy sprzęt do Waszego zaawansowania i potrzeb. "Konie" doskonale wiedzą, że wiatr nie czeka i  zakupiony sprzęt musi dotrzeć do klienta na czas, a w wielu problemach, naprawach i serwisie sprzętu pomogą Wam szybko i tak, że na pewno będziecie zadowoleni.

fot. Jacek Koński / 24Surf.pl

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i pracy w firmie Board Sport sprawiło, że znają surf klientów i potrafią doradzić nie tylko wiedzą wyczytaną z katalogów i książek, ale przede wszystkim praktyczną, wyuczoną na własnych błędach i zasłyszaną od setek surferów na całym świecie.
To wszystko sprawia, że sklep 24Surf.pl i jego obsługa z pewnością Was nie zawiodą, a zakupy u "Koni" będą również okazją do luźnego porozmawiania o ostatniej sesji na Zatoce, czy wyjeździe na duże fale Cabo Verde ;)

Dużo wiatru i wysokich fal!

24Surf.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl