CABRINHA SWITCHBLADE 2024 - CO NOWEGO?
LATAWIEC CABRINHA SWITCHBLADE 2024 - CO NOWEGO?

Latawiec Cabrinha Switchblade to kultowy model i już od lat bezdyskusyjnie najlepszy kite dla początkujących. Jakie zmiany wprowadził producent w najnowszej kolekcji - czym różni się latawiec Cabrinha Switchblade 2024 od swoich poprzedników

 

latawiec-cabrinha-switchblade-najlepszy-kite-dla-poczatkujacych

 

Dlaczego Cabrinha Switchblade to najlepszy kite dla początkujących?

 

Cabrinha Switchblade to model, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to po prostu „żywa legenda”, kite z największym zakresem wiatrowym, który dzięki pięciotubowej konstrukcji jest najbardziej przewidywalnym i stabilnym latawcem na rynku. To najbardziej popularny wybór spośród wszystkich modeli marki Cabrinha, bo to latawiec łatwy w obsłudze, z dużym zakresem wiatrowym i wspaniałym ciągiem w górę. Czym różni się wersja 2024 od poprzednich wariantów bestsellera marki Cabrinha Kites?

 

latawiec-cabrinha-switchblade-najlepszy-kite-dla-poczatkujacych

 

Latawiec Cabrinha Switchblade - zmiany konstrukcyjne 2024

Po pierwsze, zostały zastosowane nowe, bardziej wytrzymałe materiały (HTD Lite Dacron i Nano RipStop). W efekcie, latawiec łatwy w obsłudze zamienia się w jeszcze łatwiejszy, bo szybszy w reagowaniu na ruchy drążkiem i mniej podatny na przepadanie. Udoskonalono także linki uprzęży - są cieńsze i bardziej odporne na wyciąganie.

Po drugie, sporą zmianą jest odchudzenie materiału, z którego wykonane są balony. Latawiec Cabrinha Switchblade 2024 jest więc sporo lżejszy od swoich poprzedników, co przekłada się na lepsze osiągi w granicznych warunkach wiatrowych.


cabrinha-switchblade-uniwersalny-latawiec-dla-poczatkujacych

 

Co jeszcze nowego w kolekcji latawców Cabrinha 2024?

Kolejną zmianą w stosunku do poprzednich lat jest całkowite przeprojektowanie systemu łączącego komory poprzeczne z główną. System w latawcach Cabrinha 2024, Sprint 3.0, jest niezwykle łatwy w rozłączaniu, co okazuje się potrzebne, gdy należy wymienić komorę. Dodatkowo, cienkie pianki EVA wszyte w krawędź spływu znacznie ograniczają zużywanie się tej części latawca Switchblade, która bardzo mocno pracuje w powietrzu.

A na koniec wygląd - latawce Cabrinha 2024 zostały przeprojektowane tak, że grafiki są bardzo proste i czyste. Naszym zdaniem estetyka kolekcji 2024 jest naprawdę super i wygląda to fajniej niż w poprzednich latach!

 

Wszystkie latawce Cabrinha Switchblade 2024 znajdziecie już w naszym sklepie internetowym, wraz z dodatkowymi specyfikacjami i filmami. Zapraszamy także do nas stacjonarnie - w naszym sklepie surfingowym w Warszawie chętnie podzielimy się z Wami wiedzą i doradzimy, który model latawca będzie dla Was najodpowiedniejszy!

 

najlepszy kite dla początkujących, latawiec dla początkujących, latawiec dla amatorów, kite dla amatorów, uniweralny kite, uniwersalny latawiec, latawiec łatwy w obsłudze, kite z największym zakresem wiatrowym, latawiec z największym zakresem wiatrowym, cabrinha switchblade 2024, latawce cabrinha 2024, sklep kitesurfingowy w warszawie, sklep kitesurfingowy warszawa, sklep surfingowy w warszawie 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl