Czas realizacji zamówienia

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 10-16.

Zamówienie zostanie przekazane do wysyłki w ciągu 24 godzin od potwierdzenia (lub wpłynięcia przelewu od klienta na konto sklep.24surf.pl), o ile towar jest dostępny w magazynie firmy. Jeśli towar jest dostępny u dostawców sklepu, to czas do momentu przekazania towaru do wysyłki ulegnie wydłużeniu o czas potrzebny na sprowadzenie towaru, co każdorazowo jest ustalane indywidualnie z klientem. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na towary, aż do wyczerpania zapasów.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.

Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu lub wycofać je w całości do momentu wysłania zamówienia. Zmiany w zamówieniu lub jego anulacja muszą nastąpić przez panel na koncie klienta na platformie www.sklep.24surf.pl , mailowo na adres info@sklep.24surf.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić klienta.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawyWYSYŁKI

Koszty wysyłki towaru pokrywa klient o ile nie zostanie ustalone inaczej.

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski, a wysyłka poza granice Polski wymaga odrębnych ustaleń.

Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich i Poczty Polskiej lub, na życzenie klienta, innego dostępnego przewoźnika.

Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni, o ile nie zostanie ustalone inaczej. Na czas realizacji składa się czas: na potwierdzenie zamówienia, na ew. przesłanie przelewu do surf24.pl, na ew. sprowadzenie towaru od producenta oraz na dostarczenie przesyłki przez Pocztę lub kuriera. Przesyłki priorytetowe Poczty Polskiej powinny być dostarczane w ciągu max. 4 dni roboczych a przesyłki kurierskie na następny dzień roboczy.

Przesyłki za pobraniem realizowane są wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich.

Przesyłki Pocztą Polską są realizowane na życzenie i ryzyko klienta a możliwe do realizacji po uprzednim przelaniu należności na konto sklep.24surf.pl.

Paczki są dostarczane jedynie w dni robocze.

Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia towaru, w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody i niezwłocznie zgłosić nam ten fakt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl