Formy płatności

PŁATNOŚCI

Klienci dokonujący zakupów w sklepie www.24surf.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Należy to zgłosić przy składaniu zamówienia.

Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy dokument sprzedaży jest dołączony do przesyłki.

Akceptowaną formą płatności jest przelew na konto. Numer rachunku dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz przesyłany jest e-mailem w momencie potwierdzenia zamówienia. Na życzenie klienta wysyłamy fakturę pro-forma. Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty na nasz rachunek bankowy. Wpłaty należy dokonywać dopiero po potwierdzeniu przez nas pełnej dostępności zamówionego towaru. W przypadku braku płatności w ciągu 10 dni od daty potwierdzenia, zamówienie zostanie usunięte bez uprzedniego informowania klienta.

Istnieje możliwość wysyłki towaru za pobraniem – klient płaci przy odbiorze kurierowi. Przesyłki za pobraniem realizowane są jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Klient decydując się na taka formę płatności pokrywa również dodatkowe koszty za przesyłkę „pobraniową”, wynikające z cenników firm kurierskich i Poczty Polskiej.

Za zamówienie można zapłacić gotówką w kasie, jeśli odbiór towaru następuje osobiście w naszym magazynie.

Kartą kredytową lub szybkim przelewem internetowym jako"Płatność internetowa ECARD" 

Istnieje możliwość zmiany formy płatności na prośbę klienta i przed wysyłką zamówienia, po konsultacji z naszym pracownikiem.

RODZAJE PŁATNOŚCI

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna AutoPay lub PayU - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Płatność gotówką - podczas odbioru osobistego
  • PayPaldo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl