Serwis

 

SERWIS KITE i SUP

 W naszym sklepie stacjonarnym 24SURF znajduje się serwis sprzętu kite i SUP. Naprawiamy latawce, bary, pompowane deski SUP.

SERWIS SUP
Twoja deska SUP ma nieszczelność? Lub wyrwaną skrzynkę statecznikową? Skontaktuj się z nami, pomożemy.

SERWIS KITE
Zapraszamy do naszego, jedynego w Polsce autoryzowanego serwisu marki Cabrinha Kites. Naprawiamy jednak wszystkie marki latawców do kitesurfingu, dopóki jest to możliwe i się opłaca. Uszkodziliście swój latawiec, wpadając na ostre przedmioty, w krzaki, czy w inne przeszkody? Kite jest niesprawny do dalszego użytkowania, bo posiada duże rozerwanie materiału lub małą dziurkę? Podczas pływania ucieka powietrze? A może mieliście nieprzyjemną sytuację – latawce splątały się na wodzie, przecięliście linki? W naszym serwisie spróbujemy Wam pomóc w każdej z takich sytuacji!

USZKODZENIA GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE
Jeżeli Wasz sprzęt jest jeszcze na gwarancji i uszkodzenie latawca, baru, czy deski jest spowodowane wadą fabryczną, niewynikającą z nieprawidłowego użytkowania, to prosimy o kontakt ze sklepem, w którym dokonaliście zakupu. Obsługujemy także uszkodzenia pogwarancyjne i mechaniczne.

SERWIS KITE I SUP DZIAŁA PRZEZ CAŁY ROK W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM W PRUSZKOWIE (poniedziałek-piątek) Jeżeli nie możesz do nas przyjechać, to zadzwoń, wyślij zdjęcia uszkodzenia. Po otrzymaniu wyceny wyślij do nas sprzęt kurierem, a w ciągu 2-3dni naprawiony sprzęt wróci do Ciebie.

KONTAKT
tel: 605-327-791
mail: info@24surf.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl