Cabrinha CROSSWING - skrzydło pociągowe
Cabrinha CROSS WING - skrzydło pociągowe do różnych sportów

Wraz ze skrzydłem WING rozpoczyna się nowy rozdział w historii sportów wodnych, a właściwie także lądowych i skate'owych. Jak dotąd nie powstał jeszcze produkt, który byłby tak uniwersalny – stworzony do pływania i do jazdy w każdych warunkach, niezależnie od poziomu umiejętności ridera, a także... niezależnie od dyscypliny, którą uprawia! Bo z Cross Wingiem polubi się nie tylko kitesurfer czy amator foila, ale także snowboarder i longboarder. To także super wybór dla tych multisportowców, którzy nigdy nie usiedzą w miejscu nawet w bezwietrzne dni, a już przy granicznym wietrze ich zajawka wypycha ich na wodę – byle się pomoczyć.

Cabrinha Cross Wing pompuje się się w kilkanaście sekund, a do tego nie trzeba rozkładać żadnej dodatkowej uprzęży ani linek. Sprzęt jest kompaktowy – składa się do małego plecaka – i niezwykle łatwy w obsłudze – steruje się nim przy pomocy wygodnych uchwytów na komorze poprzecznej. Niezwykle intuicyjny jest także system bezpieczeństwa – rider ma przyczepiony do nadgarstka leash z prostą zrywką, a skrzydło po wylądowaniu na wodzie unosi się w stanie spoczynku, dopóki nie podniesiesz go ponownie.

Dzięki skrzydle Cross Wing pływanie na hydrofoilu staje się zupełnie inną, jeszcze większą przyjemnością. Dobrze bawić można się na płaskiej wodzie i już przy granicznym wietrze, a odczucia są takie, jakby pływało się falach! Na nich, z kolei, nie trzeba pompować latawcem ani wiosłować – wystarczą lekkie ruchy rękoma przy słabym wietrze, by latać. Wygodne uchwyty na komorze skrzydła zapewniają pełną kontrolę nad sprzętem, czyniąc go super prostym w sterowaniu. Pływanie pod wiatr, nawet przy granicznych podmuchach, jest także wyjątkowo łatwe i komfortowe.

Skrzydło Cabrinha Cross Wing to także świetny wybór dla amatorów paddle boardingu. Jeśli masz już deskę SUP, to naprawdę warto zainwestować w Cross Winga, dzięki któremu pływanie stanie się możliwe w każdych warunkach, a przy słabym wietrze nawet bezpieczniejsze niż z latawcem. Lekkie, wygodne i proste obsłudze skrzydło Cross Wing to także świetny sposób na oswajanie małych dzieci ze sportami wodnymi.

więcej produktu: https://24surf.pl/Cabrinha-CrossWing-4m-oneSize-Cross-yellow-Black

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl