DESKA WINDSURFINGOWA DLA POCZĄTKUJĄCYCH - CZYLI JAKA?
JAKIE DESKI WINDSURFINGOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH?

Jakie parametry powinna mieć dobra deska windsurfingowa dla początkujących? Czym się kierować przy zakupie pierwszej deski na użytek własny, a na co zwrócić uwagę, gdy naszym celem są szkółkowe deski windsurfingowe

 

 

Deska windsurfingowa dla początkujących - najważniejsze kwestie

Wybór pierwszej deski do windsurfingu powinien być jak najbardziej przemyślany, a pod uwagę trzeba wziąć co najmniej kilka istotnych czynników. Czy zakup, który mamy w planach, to szkółkowe deski windsurfingowe, czy myślimy o sprzęcie na własny użytek? Deska windsurfingowa dla początkujących będzie zupełnie inna dla ciężkiego użytkownika, a inna dla dziecka. Nie mniej istotny jest styl pływania, który mamy planach - całkowicie płaskie akweny, czy docelowo lekka fala?

 

 

Szkółkowe deski windsurfingowe - na co zwrócić uwagę?

Idealna deska windsurfingowa dla szkółek powinna charakteryzować się dużą stabilnością, a jednocześnie pozostawiać użytkownikowi możliwość manewrowania. Istotne jest wyposażenie w miecz, który pomaga w nauce, a także w uchwyt ułatwiający przenoszenie deski. Czytając opisy sprzętu, warto zwrócić uwagę na to, w jakiej technologii została wykonana interesująca nas deska windsurfingowa dla poczatkujących. Im bardziej będzie odporna na uszkodzenia, tym lepszą poczynimy inwestycję.

 

 

W naszym sklepie proponujemy szkółkowe deski windsurfingowe marki Tahe Outdoors. Model Beach występuje w 3 rozmiarach, z  których najbardziej standardowy to 185D. Największa z desek, Beach 225D, powstała z myślą o cięższych osobach rozpoczynających swoją przygodę z windsurfingiem. 

 

 

A pierwsza deska freeride'owa na własny użytek?

Co w sytuacji, gdy mamy już za sobą pierwsze lekcje, całkiem nieźle sobie radzimy i interesuje nas pierwsza deska windsurfingowa dla początkujących na nasz własny użytek? Jeśli jesteśmy na etapie łapania pierwszy ślizgów i pływania w trapezie, to powinniśmy rozglądać się już za naszą pierwszą deską freeride'ową. W naszym sklepie dostępna jest niemalże już legendarna deska windsurfingowa freeride'owa - słynny model Techno. W tym przypadku klucz do sukcesu to połączenie wytrzymałości i stabilności z niską wagą sprzętu.

 

 

Wszystkie opisane wyżej modele desek windsurfingowych znajdziecie w naszym sklepie internetowym ze sprzętem do windsurfingu. Zapraszamy także do nas stacjonarnie - w naszym sklepie surfingowym w Warszawie chętnie podzielimy się z Wami wiedzą i doradzimy, który model deski wind będzie dla Was najodpowiedniejszy!

 

deska windsurfingowa dla początkujących, deski windsurfingowe dla szkółek, szkółkowe deski windsurfingowe, pierwsza deska windsurfingowa, pierwsza deska freeride'owa, deska windsurfingowa freeride'owa, deska windsurfingowa funboardowa, jak kupić pierwszą deskę windsurfingową, gdzie kupić deski windsurfingowe, gdzie kupić sprzęt do windsurfingu, sklep windsurfingowy w warszawie, sklep windsurfingowy warszawa, sklep surfingowy w warszawie, sklep surfingowy warszawa, windsurfing warszawa

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl