KAJAKI GDY NIE WIEJE... TO WCALE NIE MUSI BYĆ NUDNE!
KAJAKI GDY NIE WIEJE... TO WCALE NIE MUSI BYĆ NUDNE!

Od momentu, gdy firma Bic Sport wypuściła na rynek swój pierwszy kajak w 2010 roku, jej nieustannym celem pozostaje doskonalenie designu, osiągów, jakości, materiałów i wypełnień, by użytkownicy mogli czerpać maksimum przyjemności z sesji na wodzie. Pierwszym kajakiem był Bic Sport Bilbao, który szybko zyskał na popularności. Po nim zaczęły pojawiać się kolejne modele - Tobago, Ouassou, Scapa, Yakka... Kolejne serie produktów także spotkały się z szerokim uznaniem dzięki swojej innowacyjności, designowi i wyśmienitej jakości.

 

 

 

Trwałe i solidne kajaki wytwarzane są w fabryce we Francji przy użyciu specjalnej technologii Twin Sheet , którą firma Bic Sport dopracowywała przez ostatnie 40 lat. W trakcie produkcji przykłada się ogromną wagę do kwestii środowiskowych - wykorzystywana technologia jest energooszczędna, nie zanieczyszcza środowiska oraz umożliwia recykling i ponowne wykorzystanie odpadów powstających w procesie produkcyjnym. Cały kajak jest produktem nadającym się do recyklingu! Wszystkie kajaki oznaczane są jedną z czterech kategorii, które pomogą ułatwić wybór kupującemu: PLAŻA, SPORT, OSIĄGI, ZABAWA.

 

 

W roku 2017 najciekawszych zmian dokonano w serii kajaków POMPOWANYCH - wypuszczono na rynek dwa całkowicie nowe i totalnie innowacyjne modele: YAKKAIR FULL HP 1 i YAKKAIR FULL HP 2. Kajaki są lekkie, trwałe, pozwalają uzyskać świetne osiągi na wodzie, a do tego montuje się je z niezwykłą łatwością. Przy ich konstruowaniu została użyta całkowicie nowa technologia "Drop Stich", która pozwoliła firmie Bic Sport przyczynić się do rewolucji w dziedzinie produkcji kajaków pompowanych.


Duży wybór dobrej jakości wioseł i innych akcesoriów daje Wam niezwykłą możliwość, by dostosować Wasz kajak całkowicie do Waszych potrzeb! Niezależnie od tego, czy macie w plan poważną wyprawę czy raczej trochę zabawy przy brzegu, wypad na ryby lub wyprawę rodzinną, mamy nadzieję, że w kolekcji kajaków Bic Sport znajdziecie coś dla siebie!

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kajaków marki Bic Sport na Polskę i możecie je obejrzeć tutaj: https://24surf.pl/pl/c/KAJAKI/235

Pełną kolekcję kajaków i akcesoriów marki Bic Sport znajdziecie tutaj: https://world.bicsport.com/kayak/kayaks.html

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl