CO NOWEGO W KOLEKCJI CABRINHA 2019?
CO NOWEGO W KOLEKCJI CABRINHA 2019?

Po pierwsze, całkowicie nowy, zaprojektowany od zera model latawca, czyli MOTO. Cabrinha Moto ma być najbardziej uniwersalnym kitem w całej kolekcji, a marka Cabrinha otwiera dzięki niemu nowy rozdział w historii kiteboardingu. Moto to latawiec All Around o trzech komorach i hybrydowym kształcie, stworzony z myślą o riderach nastawionych przede wszystkim na Freeride i Crossover, chcących nieustannie szlifować swoje umiejętności na wodzie. Dzięki trzem komorom latawiec jest lżejszy i szybciej reaguje. Więcej poczytacie o nim tutaj: https://24surf.pl/pl/p/Cabrinha-Moto-2019-/2838

 Po drugie, Cabrinha jeszcze bardziej stawia na foila i rozbudowuje swoją kolekcję w tym zakresie! W kolekcji Cabrinha 2019 znajdziecie dwa różne skrzydła i maszty do foilboardingu. Jeden z tych zestawów jest łatwiejszy, bardziej przystępny dla osób zaczynających swoją przygodę z foilem (HI:RISE LIFT), a drugi szybszy, bardziej wyczynowy (HI:RISE SPEED). To nie wszystko! Do wyboru macie także dwie deski. Pierwsza z nich to ulepszona wersja Double Agent z zeszłego roku - deska mniejsza, cienka i lżejsza, zaś druga to totalna nowość - X:Breed Foil, deska stworzona z myślą o użytkownikach wkręconych w foila i wave.

 

 

 

 

Po trzecie, w latawcu FX zostało dodane nowe, zmienione ustawienie linek. Ustawienie jest wymyślone typowo pod freestyle, z racji tego, że Cabrinha Kites wycofuje się już z produkcji latawca Chaos, a zastąpić ma go właśnie kite FX.

 

Po czwarte, Cabrinha wypuszcza na rynek zupełnie nowe wiązania H20. Mają to być najlepsze wiązania w całej kolekcji, o jakości premium, zapewniające maksimum komfortu i rewelacyjnie trzymające stopę.

 

 

Po piąte, macie do wyboru kilka nowych modeli desek. W ofercie są zarówno nowe twin tipy, takie jak XCal, deska-następczyni Calibra, czy Tronic i Tronic Surf Stance, które powstały z myślą o pływaniu na falach. W kolekcji desek surf też zobaczycie nowe pozycje. Zaglądajcie do sklepu!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl